Anglojęzyczny punkt przedszkolny Happy Time w Sulejówku

czytające dzieciProwadzimy Anglojęzyczny Punkt Przedszkolny Happy Time w Sulejówku. Oferujemy zajęcia edukacyjne dla dzieci od drugiego do piątego roku życia. Istnieje możliwość opieki na godziny. Dysponujemy odpowiednio przygotowanymi pomieszczeniami, gdzie mali uczniowie mogą czuć się bezpiecznie i z przyjemnością zgłębiać tajniki języków obcych. Zajęcia, które proponujemy, opierają się na różnych formach zabawy, podczas której dzieci uczą się podstawowych pojęć w języku obcym. Nasz punkt przedszkolny znajduje się w Sulejówku

Zadzwoń i zapisz swoje dziecko!

Dlaczego chcemy uczyć małe dzieci?

Im wcześniej dzieci zaczną się oswajać z językiem obcym, tym łatwiej przyswoją sobie go w trakcie dalszego nauczania. Najmłodsi instynktownie poznają nowe słowa, zapamiętują i używają we właściwych sytuacjach. Nauka jest dla nich zabawą, dzięki której zdobywają nie tylko nowe umiejętności, ale również przyjemnie spędzają czas z rówieśnikami.

Zachęcamy rodziców do zainteresowania się naszą ofertą edukacyjną. Inwestycja w naukę języków obcych własnych dzieci to najlepiej wydane pieniądze. Obecnie świat stoi przed nami otworem. Możemy podróżować lub pracować w dowolnych miejscach na ziemi. Ułatwmy to naszym dzieciom. Dajmy im szansę na realizację marzeń i pragnień!