Cennik
Grupowo ( 3-7 osób ) 30 zł ( jedna lekcja od osoby) | Indywidualnie : 85 zł ( 60 min) (jedna lekcja od osoby) |
---|---|
1x w tyg. 60 min - 120 zł miesięcznie | 1x w tyg. 60 min - 340 zł |
2 x w tyg. 60 min - 240 zł miesięcznie | 2 x w tyg. 60 min- 680 zł |