Nauka języka angielskiego

osoby uczące się angielskiegoOferujemy naukę języka angielskiego w komfortowych i przyjaznych warunkach. Dajemy naszym uczniom możliwość szybkiego osiągnięcia poziomu komunikatywnego, pozwalając prowadzić konwersacje już od pierwszych zajęć. Uczymy nie tylko słówek i zasad gramatycznych, ale również zapoznajemy z kulturą i obyczajami państw anglojęzycznych.

Proponujemy naszym uczniom zajęcia w:

• grupach,
  • parach,
  • indywidualne.

Mamy w swojej ofercie również lekcje dla zabieganych i zapracowanych prowadzone przez Skype’a i Messenger’a. Jesteśmy otwarci na różne formy przekazywania wiedzy.

Program nauczania

Program nauczania staramy się dostosować do potrzeb i możliwości uczniów. Zależy nam, aby nasi podopieczni dobrze przyswoili wiedzę, dlatego rzetelnie omawiamy i opracowujemy każdą partię materiału. Prowadzimy konwersacje w języku angielskim, aby uczniowie przełamali barierę strachu i wstydu przed mówieniem w obcym języku.

Mamy specjalistyczne zajęcia dla uczniów borykających się z problemem dysleksji i jej konsekwencjami. Wiemy, jak ważna jest w ich przypadku cierpliwość i przezwyciężanie własnych ułomności, dlatego staramy się zaoferować im innowacyjne formy nauczania.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Obecnie język angielski jest niemalże językiem międzynarodowym. Cały świat korzysta z tej formy porozumiewania się na szczeblach biznesowych, naukowych, prawnych czy politycznych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i pozwólmy sobie na otworzenie drzwi do nowych możliwości.