O firmie Go Ahead

Szkoła językowa Go Ahead znajduje się w Sulejówku, Starej Miłosnej oraz Halinowie w województwie mazowieckim. Prowadzona jest przez doświadczonego edukatora języka angielskiego. Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi salami do prowadzenia zajęć. Nasi uczniowie mogą korzystać z wielu form przyswajania wiedzy. Używamy opracowanych programów nauczania, dzięki którym mamy szansę doskonale rozwijać umiejętności podopiecznych mających predyspozycje do nauki języków obcych oraz wydatnie wspomagać tych, którzy mają problemy w zdobywaniu wiedzy.

zajęcia lekcyjne

ćwiczenia językowe

Kadra pedagogiczna

Nasi nauczyciele to doświadczeni pedagodzy oraz lektorzy języka angielskiego i niemieckiego. Zajmujemy się kształceniem dzieci i młodzieży na różnym poziomie umiejętności. Dostosowujemy program do możliwości uczniów i na każdym etapie wspomagamy rozwój i zdobywanie wiedzy. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie podejście do kursantów, dlatego staramy się do wszystkich podchodzić z pełnym zaangażowaniem, pokazując rolę języków obcych w otaczającym świecie. Bez względu na to ile mają lat nasi uczniowie, otrzymują od nas pomoc i wsparcie w osiągnięciu wymiernych wyników nauczania.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty lingwistycznej, dzięki której odnalezienie się w nowoczesnym świecie będzie łatwiejsze i przyjemniejsze.