Nauka języków obcych

Prowadzimy zajęcia z nauki języków obcych dla dzieci i młodzieży. Specjalizujemy się w językach: angielskim i niemieckim. Nasi podopieczni mogą korzystać z wielu innowacyjnych form nauczania. Dysponujemy doskonale wyposażonymi salami, w których możemy realizować zajęcia z użyciem urządzeń multimedialnych. Lekcje odbywają się w grupach oraz prowadzimy zajęcia indywidualne.

Oferujemy przygotowanie:

• podstawowe dla najmłodszych,
  • do klasówek lub zajęć szkolnych,
  • do matury,
  • do egzaminów i certyfikatów,
  • dla dzieci z dysleksją.

Nasi uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności językowe od poziomu A1 do C1. Dostosowujemy programy nauczania do możliwości i potrzeb uczestników zajęć.

Zajęcia dla najmłodszych

Specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć dla najmłodszych. Oferujemy nauczanie przez zabawę dla dzieci od drugiego roku życia. Prowadzimy odpowiednio przygotowany punkt przedszkolny w Sulejówku, w którym dzieci mogą poznawać tajniki języków obcych, jednocześnie doskonale się bawiąc. Jest to znakomity sposób na wprowadzenie najmłodszych do świata innych kultur i obyczajów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty edukacyjnej. Nasi uczniowie doskonale radzący sobie językami obcymi to nasza najlepsza wizytówka.